A Kálvin tér mellett a Lónyay utcában 3 hálós teljesen felújított lakás Ref. : 968027

Jellemzők

  • Hálószobák
  • Méret
  • Kerület
  • Tájolás
  • 3
  • 71 m2
  • 9. kerület
  • Udvar

Jellegzetességek

  • Erkély
  • Lift
  • Bútorozva
  • Légkondicionált
  • Parkoló
  • Mélygarázs
  • 24 órás recepció
  • Tároló
  • Szauna
  • Amerikai konyha

Ingatlan leírás

A Dunától két perc sétára eladó egy 71 m²-es, felújított, duplakomfortos, 3,5 szobás lakás, közvetlenül a tulajdonostól.

A lakásról:

A lakás a IX. kerület szívében, a Lónyay utcában, egy liftes, rendezett társasházban található, és csendes belső udvarra néz.

A lakás elosztása tökéletes: 71 m²-en egy tágas nappali-konyha-étkező, 3 külön nyíló hálószoba és 2 fürdőszoba került kialakításra. A lakásba lépve kényelmes előszoba fogad minket. Balra fordulva a nappali-konyha-étkező térbe érkezünk, ahol a belső udvarra néző nagy ablakok biztosítják a természetes fényt. Innen az eredeti kétszárnyú ajtón át juthatunk a fő hálószobába. Az előszobától jobbra két kisebb hálószoba és két fürdőszoba helyezkedik el – az egyik káddal, a másik zuhanyzóval felszerelt. A tudatos térszervezésnek köszönhetően ideális méretűek a szobák. Mivel a folyosó utolsó lakásáról van szó, a bejárat előtti rész teraszként is megállja a helyét.

A lakás nagyon jó állapotú. Az elektromos-és vízvezetékek, valamint a burkolatok cseréje néhány éve történt meg, mára a szaniterek és a konyhai gépek is megújultak. Új külső nyílászárók, friss festés, új meleg burkolat és letisztult konyhabútor (sütővel, főzőlappal, mosogatógéppel és páraelszívóval) várja a leendő tulajdonost. A fűtésről és a melegvízről gáz cirkó kazán gondoskodik.

A lakás környezete, elhelyezkedése:

A lakás egy patinás, 1927-ben épült liftes társasház második emeletén található. A ház pénzügyileg rendezett, tiszta, folyamatosan karbantartott, felújítása, modernizálása ütemezetten történik, így a múlt és jelen értékei egyaránt élvezhetők.

A Lónyay utca a kerület legkedveltebb részén, Belső-Ferencvárosban a Ráday utca mellett található. Kiváló az infrastruktúra: gyalogosan is csupán 1-2 perc a Duna-part, a Bálna, a Fővám téri Vásárcsarnok, a Kálvin tér és a Corvinus Egyetem. A tömegközlekedés is nagyszerű: hármas metró, buszok, villamosok állnak rendelkezésre.

A költségek:

A lakás fenntartási költségei kedvezőek. A közösköltség 22 000 Ft, mely tartalmazza a vízfogyasztást, a gáz és a villany egyedi fogyasztás alapján fizetendő (kb. 11 000 Ft / hó).

A kitűnő elhelyezkedés, a tökéletes belső elrendezés és a kiváló állapot lehetővé teszi, hogy felújítás nélkül akár már holnaptól élvezhesse egy családi otthon kényelmét, de ideális választás ez a lakás akkor is, ha azonnali bérbeadása, befektetési célú hasznosítása mellett dönt.

Többet szeretne tudni az ingatlanról?
Írjon nekünk vagy hívja a +36 30 733 1751 telefonszámot.

Az ön kapcsolattartója

Opauszki Dániel

Opauszki Dániel
+36 30 733 1751

Elhelyezkedés

Az ingatlan a térképen található körön belül helyezkedik el.

Iratkozzon fel hírlevelünkre

Egyszerűen adja meg email címét

Eladná ingatlanát?

Irodánk kiterjedt nemzetközi és magyar ügyfélkörének, valamint tapasztalt, profi értékesítői csapatának köszönhetően átlagosan 10-15 ingatlan eladását bonyolítja le havonta.

Megbízás küldése